חבילות פרסום בגוגל בקישורים ממומנים, חבילת ניהול פרסום בגוגל אדוורדס

מסלולי פרסום בגוגל – קישורים ממומנים בגוגל:

  1. מעבר על החשבון הקיים לטובת בדיקת תקינות פעילותיו והגדרותיו. בסוף הבדיקה, יוכן דוח מסכם עם נקודות חשובות לחיזוק. הערכה כ- 3 שעות עבודה תמורת 900 שקל + מע"מ חד פעמי. (ללא מחקר מילים / לביצוע על ידי לקוח / בדיקת חשבון חד פעמית)
  2. מעבר על החשבון הקיים לטובת בדיקת תקינות פעילותיו והגדרותיו. בסוף הבדיקה, יוכן דוח מסכם עם נקודות חשובות לחיזוק, כולל מחקר מילים ובחירה/בחינת דפי נחיתה. הערכה כ- 5 שעות עבודה תמורת 1300 שקל + מע"מ חד פעמי. (כולל מחקר מילים / לביצוע על ידי לקוח / בדיקת חשבון חד פעמית / לא כולל הכנת דף נחיתה)
  3. מעבר על החשבון הקיים לטובת בדיקת תקינות פעילותיו והגדרותיו. בסוף הבדיקה, יוכן דוח מסכם עם נקודות חשובות לחיזוק, כולל מחקר מילים ובחירה/בחינת דפי נחיתה, כולל ביצוע בפועל של ההמלצות. הערכה כ- 10 שעות עבודה תמורת 2200 שקל + מע"מ חד פעמי. (כולל מחקר מילים / לביצוע על ידי / בדיקת חשבון וביצוע המלצות חד פעמית / לא כולל הכנת דף נחיתה)
  4. ניהול פרסום בגוגל / ניהול שוטף של חשבון לקוח:
    1. הקמה ראשונית של מסע פרסום בגוגל (ללא ניהול חודשי של מסע פרסום) – מחקר מילים, ניסוח מודעות, בחירת דפי נחיתה באתר, המלצות להכנת דפי נחיתה חדשים (במידה ואין או שדפים קיימים לא משרתים מטרת הפרסום. טווח מחירים החל מ-1000 שקל עד 3000 שקל (בהתאם להיקף מסע פרסום) לא כולל הקמת דפי נחיתה.
    2. ניהול פרסום חודשי של קמפיין פרסום בגוגל – בדיקת פעילות החשבון – מסעות פרסום ומילות חיפוש, תוך שיפורים להמשך פעילות תקינה. הפקת דוחות תקופתיים להצגת פעילות של חודש החולף, כולל מסקנות ודרכי פעילות הבאות ליעול מקסימאלי של הקמפיין – תשלום חודשי של 1400 שקל + מע"מ, כאשר בנוסף לכך יש לקחת בחשבון עלויות של רכישת קליקים אצל גוגל.

נקודה חשובה:
חשוב להבין, כי ידע מוקדם לתכנון צעד הבא או ניהול מסעות פרסום על ידי גוף מתמחה בנושא ניהול פרסום בגוגל (קישורים ממומנים של גוגל), יכול לחסוך למפרסם אלפי שקלים לאורך תקופת הפרסום, לכן השקעה זו בהחלט כדאית.

כמו כן, המידע שמוצג כאן ייתכן ולא מלא ולא יכול להתאים לציפיות וצרכים של כל לקוח ולכן חשובה שיחה עבודה מקצועית שתקדים מתן הצעת מחיר, אשר תהיה מותאמת לציופיות וצרכים של בית עסק.

אני מזמין אותך לפנות אליי עוד היום לקבלת הצעת מחיר שתחסוך לך כסף בניהול מסע פרסום בגוגל

מילוי פרטים מלאים ומדויקים ככל הניתן בטופס ליצירת קשר, יעלה רמת דיוק בהכנת הצעה תואמת את ציפיותיך, הן מבחינת העלות והן מבחינת התועלת, כמו כן, הינכם תמיד יכולים ליצור איתי קשר טלפוני לקבלת הסבר אודות השירות:

פרטי התקשרות בנושא ניהול פרסום בגוגל:

נייד: 050.4.207.641

פקס: 050.681.25.00