בניית צ'אט בוט מסנג'ר בפייסבוק

הקמת צ'אט בוט מסנג'ר בפייסבוק לאוטומציית תהליכים ושיפור אחוזי המרה בפייסבוק

על צ'אט בוט מסנג'ר לפייסבוק כבר שמעתם?

אנו הולכים לדבר היום על כלי עוצמתי שפייסבוק מאפשר להטמיע בדף עסקי שלך ובכך לשפר בצורה ניכרת אחוזי המרות של העסק שלך בפייסבוק ובכך להשפיע בצורה ניכרת גם על המכירות שלכם (וזה בנוסף לשירותי פרסום בפייסבוק שבאמצעותו ניתן לנהל מסעות פרסום יחודיים), רק תצטרכו להיות אנשי מכירות טובים ומבריקים 🙂

 בניית צ'אט בוט מסנג'ר לפייסבוק בדף עסקי של העסק שלך

הצ'אט בוט מטרתו ליצור תחושה שמישהו אנושי יושב מצד השני של הרשת וממש בלייב משוחח עם הלקוח בהתבסס על תסריט שיחה קפדני שיוצרים מראש תוך מחשבה על כל התרחשות שיכולה להיות תוך כדי השיחה, כאשר זהו אחד מהכלים המשתייכים לשיווק באינטרנט ומהווים חלק בלתי נפרד ממנו.

במהלך השיחה וגם בסוף השיחה הבוט אמור לבצע אוטומציה מלאה ולגרום לאחוזי מכירה/סגירה/פניות להמריא – אני לא חושב שזה המצב בפועל בעסק שלך – אני צודק? 🙂

אז איך זה באמת אמור להיות בפועל ולהעניק יתרון משמעותי נוסף לפעילות באינטרנט?

למעשה לאחר הפעלת בוט מסוג זה ואחרי השיח שהוא מנהל עם לקוחות פוטנציאליים שלכם (גם במקרים שכמה פונים בו זמנית), אתם מקבלים למייל הודעה שכוללת בתוכה את הפרטים של הפונה (שם, טלפון, מייל, סיבת פניה – למעשה כל מה שנקבע שאתם צריכים מן הלקוח) וזה יכול לכלול דברים נוספים (כמו כן – גם את השיחה כולה אתם יכולים לרואת במסנג'ר של הדף העסקי שלכם, כך ששום דבר לא יחמוק מכם).

מוזמנים לראות את הבוט בפעולה בדף שלי (שימו לב לתחושה שנוצרת – כאילו בן אדם מקליד את התגובות ולמעשה בוט עושה זאת בצורה מיידית:

https://www.facebook.com/www.leonid.co.il/

אם תשחקו עם הרובוט ולאחר שתמלאו את כל מה שהוא יבקש ממכם, אני מייד מקבל הודעה למייל עם הפרטים.

שחקו איתו קצת, בכדי להרגיש את פעולתו ולאחר מכן אוכל לשלוח לכם למייל איך זה נראה מאחורי הקלעים – משהו יוצא דופן, למעשה אין כעת צורך שאני אשב כל הזמן מול פייסבוק –  הכל מתבצע בצורה אוטומטית.

אם תרצו לראות צ'אט בוט מסנג'ר יותר מורכב ולהרגיש את פעילותו מוזמנים לראות צ'אט בוט של "רנו ישראל"

https://www.facebook.com/RENAULT.CO.IL/

במקרה הזה מדובר על בוט הרבה יותר מורכב ומסועף, אך שימו לב שמדובר על שירות מותאם בצורה אישית לצרכים של כל עסק ועסק, כך שאתם מגדירים את המטרה ואני מבצע את הקמת הבוט ובדיקת פעילותו.

זה המקום לציין שבפעילות של צ'אט בוט מסנג'ר מסוג זה משולבות 3 פלטפורמות שונות כולל אוטומציית תהליכים והן ZAPIER, CHATFUEL  וכמובן הפייסבוק עצמה, כאשר לדף העסקי מתחבר הבוט ולמעשה מבצע בפועל את הפעילות של שיחות עם לקוחות פוטנציאליים, כאשר ביכולתו לנהל מספר רב של שיחות במקביל עם לקוחות שונים – נסו לתאר לעצמכם שאתם מנהלים שיחה עם 10 אנשים שונים במקביל – נכון שזה יהיה טיפה טריקי, בעוד שכל אחד מהם בוודאות ירגיש שאינו מקבל מענה מיידי, כאשר הבוט של CHATFUEL וחיבורו לפייסבקו בהחלט יכול לעמוד במשימה הזו.

חיבור של צ'אט בוט מסנג'ר לאתר שלכם

קיימת אפשרות לחבר את הבוט שלנו גם לאתר האינטרנט של העסק שלכם ולכן כל מי שלא מכיר את דף העסקי שלכם, עדיין יוכל לדבר עם הבוט שיצור מצב של שיפור אחוזי המרה בעסק בכלל (ההטמעה מבצעת ע"י הוספת פיסת קוד ג'אווה סקריפט באתר ואינו מכביד עליו ולכן במידה ומתבצעת עבודת קידום אתר בגוגל, עובדה זו שצ'אט בוט מחובר לאתר, אינו משפיעה על הישגים בתוצאות אורגניות בגוגל וייתכן אף עוזרת בעקיפין).

אם תסכתלו באתר שלי, בוודאי תראו את החלון של הצ'אט בוט קופץ ומציע לכם עזרה בנושא – מה, לא תדברו עם הבוט שלי? 🙂

אפשורת לשלוח הודעות שיווקיות באמצעות צ'אט בוט ללקחות שכבר דיברו עם הבוט שלנו בעבר

לעיתים לקוחות אינם רוכשים מוצר או שירות שלנו מפעם הראשונה וייכתן ויש לכם מה לחדש ללקחות שלכם עם זה בנוגע לשירות שלכם ואם זה בנוגע למצרים שלכם – הפלטפורמה שבאמצעותה בונים את הבוט, מאפשרת להפעיל מנגנון של משלוח הודעות שיווקיות שנשלחות בפרקי זמן קבועים מראש, כאשר בכל הודעה מסר שיווקי שונה וזאת ע"פ הגדרות שניתן ליישם בעת הקמתו של הבוט וגם לאחר מכן.

רוצים לקבל פרטים נוספים אודות שירות בניית צ'אט בוט לדף העסקי שלכם בפייסבוק?

לפרטים נוספים: 050-4-207-641 / info@leonid.co.il