תנאי השתתפות בפרויקט קידום עסקים בדרום

השתתפות בית עסקכם בפרויקט קידום עסקים בדרום תהיה כפופה לתנאים הבאים:

התנאים נוסחו בלשון זכר מטעמי הנוחות בלבד ומיועדים לנשים וגברים כאחד.

מוסכם בזאת כי מתוך כל הבקשות להצטרף לפרויקט יבחרו אך ורק בקשות שעונות לתנאים המפורטים מטה וזאת ע"י מפעיל הפרויקט, באופן בלעדי ובהתאם למכסת זמן פנויה – התנאים הם:

1. במידה ועסקך ממוקם בדרום הארץ (אשדוד ודרומה)

2. במידה ולעסקך קיימת פעילות אינטרנטית באמצעות אתר אינטרנט עצמאי

3. במידה ובעקבות המצב הינכם חשים בירידה חדה בכמות פניות/הזמנות בעסק שלכם

ע"מ להגיש בקשה להשתתפות בפרויקט יש לשלוח מייל עם בקשת הצטרפות לכתובת helpdarom@gmail.com

מוסכם בזאת כי פרויקט מוגש ללא עלות וקצוב בזמן שלא יעלה על 60 יום מרגע אישור הצטרפות וזאת ע"פ שיקול דעתו של מפעיל הפרויקט ובצורה בלעדית.

מוכסם בזאת בין הצדדים הסכמה בלתי חוזרת כי לא תחול כל אחריות לנזקים בהווה ובעתיד שעלולים להיגרם כתוצאה מהשתתפות בפרויקט, כאשר אנו מתחייבים לעבוד במקצועיות ולא לחרוג מכללים מקובלים ברשת האינטרנט ולעבוד לפי דרישות של גוגל בעניין.

מוסכם בין הצדדים כי ע"מ להגיע ליעדים משביעי רצון, על שני הצדדים בהתקשרות לעבוד בשיתוף פעולה מלא ולכן בכל פעם שתידרש הבהרה כלשהי בנושא פעילות בית עסק או חומר שיועיל לפעילות ברשת, בעל עסק יעשה זאת בהקדם האפשרי.

במטרה להתחיל פעילות ברשת ייתכן וידרש לפתוח חשבונות בכלים הזמינים ברשת לטובת העניין כגון גוגל אנליטיקס, המרכז למנהלי אתרים וכד' ו/או קבלת פרטי התחברות לחשבונות שהיו פעילים לפני השתתפות לפרויקט שלנו וזאת ע"מ לספק את המקסימום עבור הלקוח, כאשר במידה ויהיה צורך באספקת מידע נוסף ע"י הלקוח כתנאי לתחילת הפעילות, לקוח יעשה זאת בהקדם, כאשר לקוח מבין ומסכים כי מנהלי הפרויקט ומי מטעמו יהיו חשופים לנתוני פעילות בית עסק ברשת ובכלל ולקוח מסכים לכך הסכמה בלתי חוזרת.

בעל אתר/עסק יודע ומבין כי ע"מ לבצע פעילות ברשת האינטרנט לעיתים קיים צורך בביצוע שינויים בתכנים וקודים של אתר שבבעלותו, לכן בעל עסק/אתר מסכים להעניק גישה למפעיל הפרויקט למערכת ניהול תוכן של האתר שלו (CMS), כאשר השינויים בתכנים יבוצעו ע"י מפעיל הפרויקט לפי פרטי התחברות למערכת ניהול תוכן של אתר שבעל עסק יעביר למפעיל הפרויקט וזאת ע"פ הצורך (כל הקשור לשינויים בקוד האתר יתבצע מול בית תוכנה/מתכנת שבנו את האתר).

מוסכם בין הצדדים כי מטרת הפרויקט הינה ניסיון לשפר דירוגים של אתר בית עסק בתוצאות חיפוש אורגניות (SEO) במנוע חיפוש המוביל בארץ.

מוסכם בזאת כי מתוך כל המבקשים להצטרף לפרויקט ייבחרו רק עסקים העונים לתנאי המפורטים מעלה וע"פ מכסת זמן פניה באותה עת.

בקשות להצטרפות לפרויקט של אתרים עם תוכן פוגעני, עם תוכן למבוגרים או תוכן לא חוקי, יימחקו מיידית ולא יילקחו בחשבון בעת בחירת בתי עסק לפרויקט.

מוסכם בזאת כי כל מי שמבקש להצטרף וגם מי שייבחר על-ידינו להתחיל בפעילות, מבין כי למרות היעדים שהצבנו לפעילות ורצון טוב שלנו לעזור, עדיין מדובר ברשת אינטרנט כשהיא ישות דינאמית בצורה יוצאת דופן ולכן ייתכן מאוד מצב בו לא יושגו תוצאות להם הינך מצפה מפעילות המוצעת במסגרת הפרויקט ולכן לא תחול עלינו כל אחריות כספית, תוצאתית או כל אחריות אחרת בהווה ובעתיד לציפיות שלא מומשו במסגרת הפעילות.

מוסכם בין הצדדים כי ע"מ שפעילות תניב מקסימום תועלת ככל הניתן, בעל עסק שיימצא על-ידינו כמתאים להצטרף לפרויקט , מסכים בזאת להטמיע קודים של מערכת גוגל אנליטיקס, קוד של מרכז למנהלי אתרים של גוגל בכל דפי אתר וכל קוד אחר אשר יימצא כמועיל לפעילות במסגרת הפרויקט כשבעל עסק מבין כי מפעילי הפרויקט יהיו חשופים לנתוני פעילות אתר בית העסק וכל נכס אינטרנטי אחר שבבעלות בעל העסק והוא מסכים עם זה הסכמה בלתי חוזרת.

מוסכם בזאת כי במידה ויהיו עלויות לא צפויות שעל בעל האתר הנבחר לשלם לצד שלישי כלשהו וקשורות באופן ישיר ו/או עקיף להפעלה וניהול תקינים של פעילות באינטרנט במסגרת הפרויקט שבחר בעצמו להצטרך אליו, יחולו עלויות אלה על בעל אתר בלבד וישולמו על-ידיו.

מפעילי האתר ואת הפרויקט קידום עסקים בדרום שומרים לעצמם את הזכות הבלעדית לשנות תנאי הסכם הצטרפות לפרויקט קידום עסקים בדרום בכל עת וללא צורך בליידע של אלה, אשר כבר הגישו את בקשותיהם להצטרפות לפרויקט ולכן יחולו שינויים אלה עליהם באופן אוטומטי ולכן אנו מציעים לבקר בדף זה מעת לעת ע"מ להתעדכן בשינויים במידה והיו.

מוסכם בזאת בין הצדדים כי במסגרת הפרויקט, אין צעד אחד חייב לצד השני תשלום ו/או תמורה כלשהם אלא אם סוכם אחרת וזאת במפורש ובכתב וחתימה.

מוסכם בזאת באופן חד משמעי כי על מפעילי האתר והפרויקט קידום עסקים בדרום זכות בלעדית להפסיק את הפרויקט בכל עת וזאת באופן בלעדי וללא צורך במתן הסבר כלשהו לגורם כלשהו.

מוסכם בין הצדדים כי במידה ואתרך יימצא כמתאים להשתתף בפרויקט קידום עסקים בדרום לפי הרשום מעלה, במהלך כל תקופת השתתפותך בפרויקט וגם חודשיים לאחר סיום השתתפותך, יופיע בכל עמודיו, הפניה טקסטואלית לאתר של הפרויקט.

מוסכם בזאת כי לתיבות דואר של כל המבקשים להצטרף לפרויקט יישלחו מפעם לפעם דברי דוא"ל בנושא שיווק ברשת האינטרנט וייתכן מאוד יהיו בהם חומרים פרסומיים וזאת גם לאחר סיום הפעילות של הפרויקט לקידום עסקים בדרום ,לכן במידה ואינכם מעוניינים בקבלת מיילים מסוג זה, מספיק יהיה לשלוח אלינו מייל בנושא.

 

2 תגובות בנושא “תנאי השתתפות בפרויקט קידום עסקים בדרום

 1. סגל זאב

  שלום רב
  אנו משתלה,חנות פרחים.חנות לדגי נוי וברכות. העסק נמצא כולו במתחם אחד במושב ביצרון ליד גן יבנה. העסק קיים כבר 20 שנה . יש לנו אתר כמו כן יש גם אתר בפייסבוק .
  הבעיה שאף פעם לא הושקע הרבה בערוץ הזה של האינטרנט .כמו כן לא מספיק לבנות אתר שיהיה טוב ככול שיהיה יש חובה לתחזק אותו וזו הבעיה העיקרית .כפי שודאי הבנת אני מדור קודם בן 63 כך שיהיה צורך ללמד אותי וללוות אותי.
  העסק נקרא פרחי משק סגל בפייסבוק. והאתר האישי segal zeev

  1. admin מאת

   שלום סגל זאב ותודה על תגובתך

   שים לב – יש לפעול ע"פ הרשום בדף הפרויקט ולכן הינך מתבקש לפנות באמצעות המייל שצוין בתנאי השתתפות בפרויקט

   בברכה,
   לאוניד

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *