300 שקל בלבד ועסקך משגשג – האם ייתכן ? – פרויקט מיוחד של פרסום בגוגל

פרויקט מיוחד עם מטרה ברורה: השקעה של 300 שקל הופכים לעסקאות ומשכפלים את ההצלחה לאורך זמן – הגישו בקשה להצטרפות !!!

שלחו בקשה לכתובת מייל leonid.co.il@gmail.com

ציינו בה את שמכם / דוא"ל / טלפונים / כתובת של אתרכם

פרויקט מיוחד המוצע לכם כאן שם לעצמו כמטרה מספר עקרונות חשובים במהלך הפעלת מסע פרסום בגוגל – Google Adwords (קישורים ממומנים של גוגל) והם:

  1. למדוד רמת השפעה חיובית על עסק מבחינת גידול החשיפה ללקוחות פוטנציאליים
  2. למדוד מה ניתן להשיג בהשקעה של 300 שקל בלבד (מתוך קופון של גוגל) ואפשרויות שכפול ההצלחה בעתיד
  3. רמת אחוזי הקלקות גבוהים ככל הניתן
  4. רמת אחוזי המרות גבוהים ככל הניתן
  5. רמת המדד של ROI חיובי גבוה ככל הניתן

חשוב ביותר – התקציב של 300 שקל לרכישת מדיה מוענק לך ע"י גוגל וכל הנושא של הקמה וניהול במסגרת התקציב הנ"ל גם הוא ללא עלות נוספת – שווה ביותר !!!

אני מזמין אותך להגיש בקשת הצטרפותך לפרויקט, כאשר מתוך כל הבקשות, אשר יוגשו, תיבחר בקשה  אחת בלבד וזאת לפי התנאים להשתתפות בפרויקט.

שלחו בקשה לכתובת מייל leonid.co.il@gmail.com

ציינו בה את שמכם / דוא"ל / טלפונים / כתובת של אתרכם

אישית, רואה את הפרסום בגוגל אדוורדס כמנוע צמחיה אדיר עבור כל עסק ובכל תחום, אך בכדי להגיע ליעד, חובה להצטייד במקצוען אמיתי בתחום הפרסום ולאו דווקא ביכולת בניהול מסע הפרסום (ללא ספק גם זה חשוב, אך בשלב יותר מאוחר) ויותר מזה – במקצוען עם יכולת הפיכת תקציב זמין (שלא תמיד גבוה), למשהו שיכול כבר בתחילת הדרך לגרום לעסק לשגשג – דבר שייתן לבעל עסק סיבה לגייס תקציב גבוה יותר לשם שכפול ההצלחה בעתיד.

במטרה להיות מקושרים בכל עת עם כל מי שמתעניין בפרויקט וגם עבור כל אלה, שתחום הפרסום, קידום אורגני בגוגל וכל מה שקשור לתחום השיווק ברשת קרוב לליבם, נשמח לארח אתכם בפורום שיווק באינטרנט, כאשר בכל הקשור לתחום מסעות פרסום בגוגל, הינכם מוזמנים לבקר בפורום פרסום בגוגל.

בסוף העמוד ניתן להשאיר תגובות, להן מעת לעת יינתן מענה בכדי ליצור דו-שיח בנושא, אז אל תהססו לעשות זאת, אם כי תהיו ענייניים וממוקדים.

בברכה,
לאוניד

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *