שיווק באינטרנט

שיווק באינטרנט זהו עולם ומלואו שמאפשר להפוך אתרך למבוקר מאוד ע"י לקוחות פוטנציאליים – רק תשאל אותי איך ואשמח להציע לך תוכנית עבודה, תוך התאמת אסטרטגיית שיווק ברשת האינטרנט במיוחד לעסק שלך.

תוכנית פעולה אסטרטגית משתנה מעסק לעסק, כאשר המאפיינים החשובים הינם מטרות האתר ותקציב המוקצה לשיווק ברשת.

לפרטים נוספים: 050-4-207-641 / info@leonid.co.il

בין היתר, תמהיל השיווק שלנו לשיווק ברשת האינטרנט מורכב מפעילות באפיקים הבאים:

קידום אתרים במנועי חיפוש – נשמח להציע לך יתרון שמעניקים מנועי חיפוש הפופולאריים ברשת האינטרנט במטרה להזרים תנועה ערה לאתרך.

אין זה סוד, שככל שיותר מבקרים מגיעים לאתרך בפרק זמן קצוב, כך גדלים סיכויך להפוך גולש מזדמן ללקוח משלם.

קידום אתרי אינטרנט במנועי חיפוש מוכר גם בשם קידום אורגני, עקב העובדה כי דפי אתרך השונים ידורגו בתוצאות חיפוש שלא ניתן להשפיע עליהם ע"י תשלום למנוע חיפוש בדומה לגישה של פרסום בקישורים ממומנים.

פרסום בגוגל בקישורים ממומנים – לעיתים לא מספיק או לא כדאי לבצע רק עבודת קידום אורגני לאתר החברה ולכך יש מספר סיבות, כאשר העיקרית היא שפרסום בקישורים ממומנים בכלל ופרסום בגוגל בפרט (כן, גם פעילות זו שייכת לתחום שיווק באינטרנט על גווניו), מביא תוצאות כמעט מיידיות בשונה לאופן התקדמות בתוצאות חיפוש וקבלת פניות במקרה של קידום אורגני, אשר יכול לקחת מספר חודשים.

אנו נבצע עבורך עבודת מחקר שוק פעילותך, נחבר מודעות טקסט או נעצב מודעות תמונות לבית העסקך, כאשר לאחר מכן, הן יופיעו לעיני אלה שמחפשים שרות או מוצר שלך ובכך ניתן להבטיח כי סבירות שתיסגר עסקה בתחומך, עולה בצורה ניכרת בהשוואה לפרסום ללא קשר לכוונות הגולש.

פרסום בפייסבוק – רשת חברתית פייסבוק תופסת תאוצה מיום ליום והפכה למדיום מאוד חביב על רובינו לבילוי בו זמן רב בכל יום ובכך מהווה מקום מצוין לחיפוש אחרי לקוחות פוטנציאליים לבית עסקך.

מנגנון הפרסום ברשת חברתית פייסבוק עובד בצורה שונה ממנגנון של גוגל אדוורדס (קישורים ממומנים של גוגל) ומאפשר לנו כמפרסמים לבנות פרופיל של גולש שייחשף לפרסומות שלנו, כאשר בין המאפיינים החשובים ניתן לציין את גיל הגולש והפרדה בין נשים וגברים (פונקציה חשובה במידה וקהל היעד בפרסום נשים בלבד).

שיפור יחסי המרות – מניח שיש ברשותך נכסים אינטרנטיים שונים שלא תמיד עובדים עבורך כפי שציפית בעת הקמתם ולעיתים זאת למרות שיש בהם די תנועה.

נגבש יחד עמך אסטרטגיה, אשר יכולה לעזור לך לשפר אחוזי המרה של נכסים אינטרנטיים שלך ובכך להזרים לעסקך משאבים כספיים נוספים, להם זכו קודם מתחרים בתחומך.

רוצה לגייס לקוחות חדשים ? פנה אלינו ונשמח לעזור לך בנושא כה חשוב, כמו גיוס לקוחות לעסקך:

הגעת עד לכאן ועדיין לא השתכנעת שללא שיווק באינטרנט שמנוהל ע"י מקצוענים אמיתיים, קשה מאוד לפעול היום בשוק ישראלי (וכמובן בשוק הגלובלי) ???

צור קשר והצב מטרותיך העסקיות כפי שהינך רואה אותן היום – בזווית ראיה שלך ומתוך הכרותיך של תחומך ואנו נשתדל לעשות הכל ע"מ לספק לך הצעה שתואמת את ציפיותיך (אך קח בחשבון שבמידה ואתה טועה בהצבת מטרות ומתוך הכרות של הרשת על בורייה, נמצא לנכון לתקן אותך וזאת בכדי לספק לך שרות הכי טוב, במחיר הכי טוב, תוך פרק זמן המתקבל על הדעת תוך הקצאת איש קשר אחד שמולו תתרכז כל הפעילות שלך ברשת האינטרנט).