קבוצת אימון להצלחה עסקית באינטרנט

שלום ותודה על התעניינותך בהצעה שלי

מציע לך בזאת הזדמנות להשתתף בקבוצת אימון להצלחה עסקית ברשת האינטרנט שמטרתה לקחת את העסק שלך צעד אחד קדימה ולהראות לך שקיימת דרך אחרת להסתכל על הדברים שאנו עושים יום, יום ברשת.

בין אם העסק שלך בתחילת הדרך ובין אם עסקך קיים שנים רבות, רשת האינטרנט יכולה לחולל מהפכה של ממש אילו רק יודעים איך לגשת להשגת מטרה זו ולשם כך נועדה הקבוצה – להקנות ידע למשתתפיה שיעזור להסתכל על הדברים אחרת, כאשר הידע קשור באופן ישיר לעסק של כל אחד ממשתתפים בקבוצה כולל חכמת ההמונים (משתתפים נוספים בקבוצה) שיכול לתת זווית ראיה נוספת על הדברים.

לקבלת פרטים נוספים והרשמה לקבוצת אימון הקרובה יש לפנות בטלפון 050-4207641 או במייל info@leonid.co.il

 

אז איך זה עובד? (אופן פעולה של קבוצות אימון להצלחה באינטרנט)

בכל קבוצה יהיו בין 10 עד 15 משתתפים.

פעם בשבוע תתקיים פגישת הקבוצה במהלכה יעלה כל משתתף שאלות, שלהן חשוב לו לקבל תשובות (זאת יכולה להיות שאלה כללית בנושא שיווק באינטרנט – איך, כמה ולמה, זו יכולה להיות שאלה יותר ספציפית ביחס לנושא של קידום אתרים אורגני בגוגל או שאלה כמו איך לנהל נכון פרסום בגוגל או לחלופין – איך משפרים אחוזי המרה של אתר או דף נחיתה שיש לאחד ממשתתי הקבוצה או לדוגמא לגבי ניהול מוניטין באינטרנט – דחיקת/הסרת תוצאות שליליות, כאשר ללא ספק בשנים אחרונות, רבים הבינו שהנושא די חשוב או כל נושא אחר שקשור לפעילות ברשת).

בעת מענה על שאלות של כל משתתף ומשתתף, משתתפים אחרים יזכו לחומרי העשרה רבים שבהחלט יכולים להיות מועילים גם בעבור עסקים שלהם.

אורך של כל מפגש יהיה 3 שעות בעלות של 176 שקל למשתתף – זה כדאי, כי אתם הולכים לקבל תמורה הולמת לכל שקל!!! – ראו זאת כהשקעה בעסק שלכם

מניסיון שלי בתחום, עצם ההקשבה לזווית ראיה של גוף בלתי תלוי לסוגיה כזו או אחרת בפעילות שלכם באינטרנט, יכולה לשפוך המון אור על המתרחש בעסק שלך ובכך להעניק לך תובנות רבות שלהן ציפיתה תקופה ארוכה ועדיין לא זכית לקבל.

מוזמנים לפנות אליי לקבלת פרטים נוספים והרשמה לקבוצת אימון הקרובה יש לפנות בטלפון 050-4207641 או במייל info@leonid.co.il

אשמח להציע: קידום אתרים אורגני / פרסום בגוגל / פרסום בפייסבוק / שיפור אחוזי המרה / ניהול מוניטין ברשת ועוד…