שיפור אחוזי המרה ברשת CRO

פרסום בפייסבוק – חבילות קידום עסקים בפייסבוק, ניהול דפים עסקיים

לפי הערכות, מעל 3 מיליון ישראלים מנהלים פרופיל בפייסבק ולכן פרסום בפייסבוק הוא תנאי הכרחי להרחבת מעגל לקוחות של חברות בתחומים שונים.

לפרטים נוספים: 050-4-207-641 / info@leonid.co.il

בשונה משיטת פרסום בגוגל, שמבוססת על חיפוש שגולש ביצע ובשונה מתהליך קידום אתרים במנועי חיפוש , פרסום בפייסבוק מבוסס הגדרות מוקדמות של קהל היעד שייחשף לפרסום. ההגדרות נעשות ע”י מנהלי הפרסום ונועדו לצמצם הקלקות לא איכותיות תוך העלאת רמת ה-ROI (החזר על השקעה) עבור הלקוח.

בין הגדרות חשובות שלא זמינות בגוגל וזמינות בפייסבוק עבור כל מסע פרסום, ניתן להגדיר את האפשרויות הבאות: טווח הגילאים, תחומי עניין, נתונים דמוגראפיים מתקדמים כגון מצב משפחתי, יום הולדת (פרסום רק עבור מי שיש לו יום הולדת ביום הפרסום), הגדרות של רמת השכלה וקריירה, כאשר בקריירה ניתן להגדיר שם מקום העבודה של משתמש רשום.

לפי הרשום מעלה, ניתן להבין כי מדובר על סוג פרסום שונה משיטת פרסום בגוגל, לכן אנו ממליצים להפקיד את מפתחות של מסע הפרסום שלך בידיים מקצועיות שלנו, כאשר תוך כדי פעילות נדע לכייל פרסום בהתאם למתרחש בשטח ולאחר ניתוח נתונים סטטיסטיים של המערכת.

כלי מעקב מבית היוצר גוגל (גוגל אנליטיקס) יאפשר לנו לאגור נתוני פעילות תחת קורות גג אחת לניתוח עתידי, זיהו טרנדים, חולשות וחזקות ועוד וזאת במטרה לתכנן צעדינו עתידיים באופן נכון, תוך ייעול פעילות פרסום בפייסבוק.

בנוסף לפרסום ממומן בפייסבוק, נשמח להציע לך ניהול דפים עסקיים (דפי אוהדים) בפייסבוק להגברת נוכחות של המותג שלך ברשת חברתית.

כאן מדובר גם על נושא הלייקים (LIKE) שזהו נתון חשוב ומלמד עד כמה המותג שלכם מוכר ואהוד על אשנים ברחבי הרשת מצד אחד ומצד השני מדובבר על כך שבכל פעם שיעלה פוסט חדש בדף העסקי שלכם, אנשים שאוהבים את הדף שלכם, יקבלו על כך הודעה ובכך ניתן להבין שתשומת הלב שלהם תהיה מופנית לדף שלכם בכל פעם שיהיה פרסום חדש (כאן יש לחשוב על תדירות ואיכות של הפוסטים שיועלו לדף במטרה לשמור על חוויה חיובית מצידו של הגולש).

צ'אט בוט במסנג'ר של פייסבוק – לאחרונה התפתח מאוד תחום של צ'אט בוטים שמחוברים למסנג'ר של פייסבוק בדף העסקי שלכם, דבר שמוסיף גוון נוסף ומעניין לפעילות בפייסבוק – אוטמציה של תהליכי מכירה והגברת פניות של לקוחות פוטנציאליים לבית העסק שלכם.

תארו לעצמכם שכל פעם שמישהו חדש ייכנס לדף העסקי שלכם, מסנג'ר יוקפץ בצורה אוטומטית ויציע לגולש להתחבר לשיחה לפי תסריט שאנו נבנה ביחד עמכם, כאשר בסוף השיחה עם הצ'אט בוט שנבנה עבורכם, תוכלו לקבל בצורה אוטומטית לחלוטין פרטים של לקוח פוטנציאלי שיהיה מעוניין בשרות שלכם – דבר נהדר בהחלט!

לפרטים נוספים: 050-4-207-641 / info@leonid.co.il

בברכה,
לאוניד אוסטרובסקי
מקדם אתרים ומשווק באינטרנט