עסקים מנצחים את מזג האוויר

שלום רב לכולם!

בשל תנאי המזג האוויר הסוערים בימים האחרונים והתוצאות בשטח, החלטתי להרים כפפה ולתת כתף תומכת לעסקים, שפעילות שלהם נפגעה מהצפות.

במידה ויש לך פעילות באינטרנט שמתבססת על אתר אינטרנט משלך או דפי נחיתה עצמאיים בבעלותך, אשמח להציע לך עזרה ללא כל תמורה (טוב, אולי איזה פרגון לא יפריע 🙂 ) בנושא קידום אורגני בגוגל או קידום ממומן בגוגל.

גילוי נאות: מכיוון שאני מעריך שכמות הפניות תהיה גדולה, כבר רוצה לציין שלא אוכל לעזור לכל אחד ואחת, אשר אפנה אליי ולכן עמכם הסליחה ומראש.

למרות האמור לעיל, כעת אני מנסה ליצור קשר עם עוסקים נוספים בתחום שיווק באינטרנט במטרה לרתום גם אותם לפעילות וככל שיצטרפו אנשי שיווק נוספים לפרויקט, אפרסם את שמם בדף זה.

תנאים לקבלת העזרה:

במידה ועסקכם עונה לקרטריונים הרשומים מטה, אשמח אם תיצרו עמי קשר ויחד ננסה לבדוק מהן הדרכים הנכונות ביותר לנסות ולשפר את המצב.

  1. במידה ועסקך בישראל ופעילותו העסקית נפגעה כתוצאה ממזג האוויר הקיצוני בימים אחרונים.
  2. במידה ולעסקך קיימת פעילות אינטרנטית באמצעות אתר אינטרנט עצמאי או דפי נחיתה עצמאיים בבעלותך.
  3. במידה ובעקבות המצב הינכם חשים בירידה חדה בכמות פניות/הזמנות בעסק שלכם

במידה וכל שלושת התנאים הנ"ל מתקיימים בהקשר לעסקכם, הינכם מוזמנים ליצור עמי קשר באמצעות פרטי קשר הרשומים מטה ויחד נבדוק איך אוכל להיות לכם כעזר בהקשר לפעילות אינטרנטית מניבה בערוצי השיווק השונים וביניהם קידום אורגני בגוגל או קידום ממומן בקישורים ממומנים של גוגל.

אופן הפעילות והעזרה שתקבלו:

לפרויקט זה מוקצים משאבים של עד 20 דקות של ייעוץ לכל פונה שיתאים לקרטרויונים המפורטים מעלה, כאשר במהלך זמן זה אשתדל להתייחס לנושאים מרכזיים ביחס לפעילות קידום אורגני או קידום ממומן, שלדעתי האישית יהיו בעלי השפעה הכי גדולה על התוצאה הסופית.

זה המקום לציין שהאחריות הבלעדית ביחס ליישום ההמלצות ותוצאות שלהן בפועל מוטלת בצורה בלעדית על בעל העסק או מי מטעמו.

גילוי נאות: למפעיל הפרויקט הזכות הבלעדית להקצות משאבים לפרויקט ולכל פניה לפי ראות עינו וע"פ החלטתו הבלעדית, כאשר ייתכן מאוד מצב שלא כל פונה יקבל התייחסות לפנייתו, עמכם הסליחה.

הפרויקט מופעל בצורה חד פעמית עד לתאריך 31/01/2020 אלא אם צוין אחרת.

ליצירת קשר חייגו או שילחו מייל: 050-4-207-641 / info@leonid.co.il