פרויקט קידום אתרים בשידור חי – בדיקת אתרים בלייב

פרויקט קידום אתרים בשידור חי – בדיקת אתרים בלייב

שלום רב!

מתוך רצון לתרום לקהילה, החלטתי להפעיל פרויקט שיאפשר לכל מבקש להשתתף בשידור חי שיתקיים פעם בשבוע באמצעות פייסבוק, כאשר במהלך השידור כל מי שמתקשה לקבל תוצאות משביעות רצון מבחינת מיקומים בתוצאות אורגניות של גוגל (SEO), מוזמן לספר לפני כל משתתפי השידור את הסוגיה ויחד ננסה לענות על שאלות מהותיות, כאשר לרוב מדובר על:

מהן נקודות תורפה של האתר, שעצם מציאת פתרון להן, יאפשר לפרוץ תקרת זכוכית שאליה הגיע מבחינת מיקומים בגוגל (תהליך SEO נכון ומועיל)

באמצעות שיטת העבודה שהוצגה כאן, תהיה אפשרות לכל המשתתפים במהלך השידור, להיחשף לחומרים מעניינים ולנושאים חשובים במהלך ביצוע תהליך קידום אורגני בגוגל ישראל וגוגל עולמי ולעיתים גם ללמוד דברים חדשים שלא הכירת קודם לכן.

אורך השידור יהיה כשעה ולכן בהחלט יווצר מצב שלא כל אתר יהיה אפשר לבחון ולתת המלצות לגבי דרכי פתרון של בעיה כזו או אחרת, אך יחד עם זאת, עצם חשיפתך במהלך השידור לסוגיות שונות של משתתפים אחרים ביחס לתהליך ה-SEO תקין ונכון, בהחלט יכול לעזור גם לפרויקט שלך.

נכון להיום מתוכנן שידור אחד לשבוע, כאשר אורכו יהיה כשעה ומכיוון שכעת מדובר על פיילוט, ייתכן ובעתיד יהיו שינויים ביחס לתדירות, אורך והרכב התכנים שיעלו במהלך השידורים.

נכון לרגע זה נקבע מועד השידור פעם בשבוע בכל יום ג' בין השעות 14:00 עד 15:00.

השידור הראשון מתוכנן לתאריך 30/07/2019 בין השעות 14:00 עד 15:00 (לאחר הפיילוט אפרסם לוח שידורים מעודכן עבור הפעילות).

השידור ייתקיים כאמור באמצעות פייסבוק בתוך הפרופיל האישי שלי שזמין בכתובת

https://www.facebook.com/leonidseo

ע"מ להיות מעודכנים ביחס לשידורים, עדכונים ושינויים, מומלץ לשלוח הודעה למייל leonid.co.il@gmail.com עם בקשה להיות מעודכן ביחס לפעילות הפרויקט.

כמו כן, בקבוצת קידום אתרים של עשהאל דרייר קיים פוסט בנושא ולכן גם שם יהיה אפשר להתעדכן בנושא וגם לראות פעילות של קולגות שלי בתחום קידום אתרים בגוגל ישראל וגוגל עולמי.

שימו לב שכל מה שיעלה במהלך שידור חי, זוהי השקפת עולם שלי בלבד שמבוססת על ניסיון של 18 שנים בתחום הקידום, אך בכל זאת מותר לא להסכים עם דרך חשיבה שלי, כאשר במידה ותבחרו ליישם דברים שיעלו במהלך השידור, יהיה זה באחריותכם בלבד, כאשר תמיד מומלץ להיעזר בשירות וליווי של מקדם אתרים מקצועי עם וותק רב בתחום.

לפרטים נוספים: 050-4-207-641 / leonid.co.il@gmail.com