שרותי קידום אתרים SEO

קידום אתרים מקצועי בגוגל ומנועי חיפוש נוספים (SEO) / מומחה קידום אתרים בגוגל

אתר האינטרנט שלך זהו כלי עבודה שמהווה ערוץ לפרסום העסק שלך לעיניי לקוחות פוטנציאליים שמחפשים את שרותיך/מוצרך במנוע חיפוש של גוגל או באמצעות מנועי חיפוש נוספים בעולם.

מה תעשה אם נאמר, שחלק נכבד מאותם לקוחות פוטנציאליים פשוט מפוספסים על-ידך מסיבות שונות, כאשר הסיבה העיקרית היא, שאתרך לא מותאם לצורכי הקידום האורגני (SEO) ולכן סיכויו להופיע בצמרת של תוצאות חיפוש בתחומך, לא גבוהים במיוחד?

רוצים לקבל הצעה מעניינת? חייגו: 050-4-207-641 / info@leonid.co.il

אז מה ניתן לעשות במקרה קיצוני כזה במטרה למקסם תפוקת אתרך ובכך להרחיב מעגל לקוחות בכמה וכמה מונים ?

ובכן, שרותי קידום אתרים במנועי חיפוש (SEO) בהחלט יכולים להיות פתרון מעולה לבעיית תנועה דלה לאתרך ממנועי חיפוש מובילים במדינה, בה הינך עובד (גוגל במידה וקהל יעד שלך ישראלים).

אנו מציעים לפנות אלינו באמצעות פרטי קשר הרשומים בדף זה, כאשר בפנייה חשוב לפרט את שאלתך בצורה כזו, שתאיר את עיננו בצורה מלאה ככל הניתן וזאת במטרה לתת לך פתרון הולם לצרכים שלך בשוק תחרותי ובזמן סביר.

אם תהיו מעוניינים, ניתן לקרוא על שלבי קידום אתרים במנועי חיפוש שונים

מוזמנים לעיין גם בחבילות קידום אתרים שלנו

חשוב לציין ששירות של קידום אתרים אורגני (SEO) הינו חלק משרותי שיווק נוספים באינטרנט והם:

  1. פרסום בגוגל PPC (קישורים ממומנים)
  2. פרסום בפייסבוק לאיתור לקוחות חדשים
  3. ניהול מוניטין באינטרנט עברו מותג או שמך הפרטי
  4. בניית אתרים דינאמיים (אתרי תדמית, חנויות אלקטרוניות וכד')


מספר נקודות מעניינות בהקשר לקידום בגוגל:

בהנחה ואתרך מחובר לגוגל אנליטיקס ובחשבון נצברו נתוני פעילות של אתרך במהלך שנים – אפשר לראות בנתונים אלו מכרה של זהב שיכול מאוד לעזור להזנקת אתרך וגם עסקך קדימה בצורה פנומינלית.

גוגל אנליטקס זה מעולה, אך יש גם כלי שנקרא SEARCH CONSOLE מבית היוצר של גוגל (מצריך חיבור מיוחד של אתר מנוהל לקבלת נתונים חשובים), שגם בו יש נתונים מאוד מעניינים וחשובים, כאשר בכלי הזה הנתונים הינם טכניים ומצריכים הבנה טכנית עמוקה, בכדי להוציא מהם מקסימום לשיפור דירוגים של אתר בתוצאות חיפוש בגוגל.

כלי חשוב נוסף של גוגל שלא מצריך חיבור מיוחד ושמו PageSpeed Insights , כאשר באמצעות כלי זה ניתן להיחשף לנתונים מאוד חשובים של תפקוד אתר הנבדק בעיניו של גוגל אם זה מבחינת מהירות תגובה ואם זה מבחינת התאמה למכשירים ניידים וכד' – גם במקרה הזה הפלט מציג לנו מידע טכני רב שבהחלט מצריך הבנה עמוקה בצד הטכני, אך כאשר משלבים כוחות עם מתכנת מנוסה ומבין עניין בהקשר לפעילות באינטרנט – זה בהחט יכול לעזור בפתרון מהיר ויעיל של סוגיות שונות ומורכבות במהלך קידום אתרים וזאת ללא קשר לתחום פעילותם ומערכות או שפות עליהם מבוססים אתרים.

נ.ב. אם תרצו להרחיב את הידע לשכם בתחום הקידום האורגני בגוגל, מוזמנים לקרוא בנושא SEO באתר ויקיפדיה.