פרסום בפייסבוק

לפי הערכות, מעל 3 מיליון ישראלים מנהלים פרופיל בפייסבק ולכן פרסום בפייסבוק הוא תנאי הכרחי להרחבת מעגל לקוחות של חברות בתחומים שונים.

לפרטים נוספים: 050-4-207-641 / info@leonid.co.il

בשונה משיטת פרסום בגוגל, שמבוססת על חיפוש שגולש ביצע ובשונה מתהליך קידום אתרים במנועי חיפוש, , פרסום בפייסבוק מבוסס הגדרות מוקדמות של קהל היעד שייחשף לפרסום. ההגדרות נעשות ע”י מנהלי הפרסום ונועדו לצמצם הקלקות לא איכותיות תוך העלאת רמת ה-ROI (החזר על השקעה) עבור הלקוח.

בין הגדרות חשובות שלא זמינות בגוגל וזמינות בפייסבוק עבור כל מסע פרסום, ניתן להגדיר את האפשרויות הבאות: טווח הגילאים, תחומי עניין, נתונים דמוגראפיים מתקדמים כגון מצב משפחתי, יום הולדת (פרסום רק עבור מי שיש לו יום הולדת ביום הפרסום), הגדרות של רמת השכלה וקריירה, כאשר בקריירה ניתן להגדיר שם מקום העבודה של משתמש רשום.

לפי הרשום מעלה, ניתן להבין כי מדובר על סוג פרסום שונה משיטת פרסום בגוגל, לכן אנו ממליצים להפקיד את מפתחות של מסע הפרסום שלך בידיים מקצועיות שלנו, כאשר תוך כדי פעילות נדע לכייל פרסום בהתאם למתרחש בשטח ולאחר ניתוח נתונים סטטיסטיים של המערכת.

כלי מעקב מבית היוצר גוגל (גוגל אנליטיקס) יאפשר לנו לאגור נתוני פעילות תחת קורות גג אחת לניתוח עתידי, זיהו טרנדים, חולשות וחזקות ועוד וזאת במטרה לתכנן צעדינו עתידיים באופן נכון, תוך ייעול פעילות פרסום בפייסבוק.