חבילות פרסום בגוגל בקישורים ממומנים, חבילת ניהול פרסום בגוגל אדוורדס

מסלולי פרסום בגוגל – קישורים ממומנים בגוגל:

  1. מעבר על החשבון הקיים לטובת בדיקת תקינות פעילותיו והגדרותיו. בסוף הבדיקה, יוכן דוח מסכם עם נקודות חשובות לחיזוק. הערכה כ- 3 שעות עבודה תמורת 600 שקל חד פעמי. (ללא מחקר מילים / לביצוע על ידי לקוח / בדיקת חשבון חד פעמית)
  2. מעבר על החשבון הקיים לטובת בדיקת תקינות פעילותיו והגדרותיו. בסוף הבדיקה, יוכן דוח מסכם עם נקודות חשובות לחיזוק, כולל מחקר מילים ובחירה/בחינת דפי נחיתה. הערכה כ- 5 שעות עבודה תמורת 1000 שקל חד פעמי. (כולל מחקר מילים / לביצוע על ידי לקוח / בדיקת חשבון חד פעמית / לא כולל הכנת דף נחיתה)
  3. מעבר על החשבון הקיים לטובת בדיקת תקינות פעילותיו והגדרותיו. בסוף הבדיקה, יוכן דוח מסכם עם נקודות חשובות לחיזוק, כולל מחקר מילים ובחירה/בחינת דפי נחיתה, כולל ביצוע בפועל של ההמלצות. הערכה כ- 7 שעות עבודה תמורת 1400 שקל חד פעמי. (כולל מחקר מילים / לביצוע על ידי / בדיקת חשבון וביצוע המלצות חד פעמית / לא כולל הכנת דף נחיתה)
  4. ניהול פרסום בגוגל / ניהול שוטף של חשבון לקוח:
    1. הקמה ראשונית של מסע פרסום בגוגל – מחקר מילים, ניסוח מודעות, בחירת דפי נחיתה באתר, המלצות להכנת דפי נחיתה חדשים (במידה ואין או שדפים קיימים לא משרתים מטרת הפרסום. טווח מחירים החל מ-1000 שקל עד 3000 שקל (בהתאם להיקף מסע פרסום).
    2. ניהול פרסום חודשי – בדיקת פעילות החשבון – מסעות פרסום ומילות חיפוש, תוך שיפורים להמשך פעילות תקינה. הפקת דוחות תקופתיים להצגת פעילות של חודש החולף, כולל מסכנות ודרכי פילות הבאות לייעול מקסימאלי של הקמפיין – תשלום חודשי של 25% מתקציב פרסום החודשי או 1000 ש"ח עבור כל חודש פעילות (סכום הגבוה מביניהם) ללא תלות להיקף הקמפיין.

נקודה חשובה:
חשוב להבין, כי ידע מוקדם לתכנון הצד הבא או ניהול מסעות פרסום על ידי גוף מתמחה בנושא ניהול פרסום בגוגל (קישורים ממומנים של גוגל), יכול לחסוך למפרסם אלפי שקלים לאורך תקופת הפרסום, לכן השקעה זו בהחלט כדאית.

אני מזמין אותך לפנות אליי עוד היום לקבלת הצעת מחיר שתחסוך לך כסף בניהול מסע פרסום בגוגל

מילוי פרטים מלאים ומדויקים ככל הניתן בטופס ליצירת קשר, יעלה רמת דיוק בהכנת הצעה תואמת את ציפיותיך, הן מבחינת העלות והן מבחינת התועלת, כמו כן, הינכם תמיד יכולים ליצור איתי קשר טלפוני לקבלת הסבר אודות השרות:

פרטי התקשרות:

נייד: 050.4.207.641

פקס: 050.681.25.00